image1 (3).jpeg

Filoméniny

 

Jmenuji se Tereza Štěpánková  a prostřednictvím Filoménin bych Vám ráda představila svoje makronky, dorty a dezerty.

Radost z příležitostného pečení pro přátele a rodinu a jejich zpětná vazba mě motivovaly, abych své výrobky nabídla k ochutnání i Vám.

Můj profesní život se zpočátku ubíral jinou cestou, ale ve volném čase jsem se neustále vracela k pečení, které jsem se snažila zdokonalit absolvováním cukrářských kurzů.


Makronky mě vždy fascinovaly nejen svou vizuální stránkou, ale i tím, že jejich výroba vyžaduje preciznost při přípravě a zároveň dává prostor pro fantazii každého cukráře. Právě makronky mě inspirovaly k vizi vlastní výrobny.

Ve Filoméninách dbáme na kvalitu surovin a jejich ruční zpracování, ať už se jedná například o oříšková másla či domácí marmelády.  Zároveň dáváme prostor netradičním kombinacím chutí.

Děkujeme za návštěvu naší stránky a pokud Vám budou Filoméniny dezerty chutnat, budeme rádi, když se k nám budete vracet!

 
image0 (1).jpeg

Co o nás napsali naši zákazníci

 

Denisa N.

Vzhledem k tomu, že jsem měla možnost a velmi milou výsadu ochutnat defacto každý dortík či makronku z nabídky, můžu je zcela upřímně všem milovníkům sladkého doporučit. Myslím, že z pestré nabídky chutí si vybere každý, a věřte mi, že to bude stát za to!

 

Monika R.

Vaše makronky se pro mne staly láskou na první ochutnání! Tak akorát sladké, poctivé, blaho, které se rozplyne na jazyku..

 

Veronika K.

Nikdy jsem nejedla makronky, vždycky mi připadalo, že lépe vypadají, než chutnají. Filoméniny mě přesvědčily, že mohou nejen skvěle zdobit stůl, ale i naprosto božsky chutnat.

 

Alena L.

Vyzkoušeli jsme zatím dort se slaným karamelem a mohu vřele doporučit. Nadýchaný, akorát sladký, nádherný na pohled. Ideální pro ty, kteří se obejdou bez ovocné složky.

 

Magdalena D.

To je tak, když někdo peče makronky s láskou.
Makronky od Filoménin nikdy nezklamaly. Vzhledově krásné a chuťově vynikající. Jen škoda, že nevíme, jak chutnají i druhý den. Vždycky se po nich rychle zapráší. Za nás rozhodně doporučuji!

 

Adriana S.

Čokoládovo - vanilkový: dortík s překvapením. Zvenčí bílý s kousky dobré čokolády, uvnitř čokoládovo ovocný, je lahodný a esteticky velmi uspokojivý. Je příjemně málo sladký, lehký a rafinovaný. Chuť kyselého ovoce se snoubí s jemnou chutí čokolády. Bílá pokrývka svou lehkostí evokuje zasněženou krajinu. 

 

Zuzana P.

Mala som tu cest ochutnat vase makronky a musim povedat ze su uzasne. Tie ovocne chute su neopisatelne. Vzdy ked som jednu dojedla uz som sa pristihla ze mam v ruke dalsiu. Je to jednoducho zavislost . Dakujem za gastronomicke nebo.

 

Bára J.

Makronky byly lehké jak obláček, barevné jako duha a nebesky vynikající. Pokud chcete kus ráje, tak doporučuji okusit makronky od Filoméniny.cz.

 

Byli jste spokojeni? 

 
image2 (2).jpeg

Napište nám

Děkujeme za Váš názor!