top of page
image1 (3).jpeg

Filoméniny

O Filoméninách: Welcome

Jmenuji se Tereza Štěpánková  a prostřednictvím Filoménin bych Vám ráda představila svoje makronky, dorty a dezerty.

Radost z příležitostného pečení pro přátele a rodinu a jejich zpětná vazba mě motivovaly, abych své výrobky nabídla k ochutnání i Vám.

Můj profesní život se zpočátku ubíral jinou cestou, ale ve volném čase jsem se neustále vracela k pečení, které jsem se snažila zdokonalit absolvováním cukrářských kurzů.


Makronky mě vždy fascinovaly nejen svou vizuální stránkou, ale i tím, že jejich výroba vyžaduje preciznost při přípravě a zároveň dává prostor pro fantazii každého cukráře. Právě makronky mě inspirovaly k vizi vlastní výrobny.

Ve Filoméninách dbáme na kvalitu surovin a jejich ruční zpracování, ať už se jedná například o oříšková másla či domácí marmelády.  Zároveň dáváme prostor netradičním kombinacím chutí.

Děkujeme za návštěvu naší stránky a pokud Vám budou Filoméniny dezerty chutnat, budeme rádi, když se k nám budete vracet!

O Filoméninách: Text
image0 (1).jpeg

Co o nás napsali naši zákazníci

O Filoméninách: Welcome

Denisa N.

Vzhledem k tomu, že jsem měla možnost a velmi milou výsadu ochutnat defacto každý dortík či makronku z nabídky, můžu je zcela upřímně všem milovníkům sladkého doporučit. Myslím, že z pestré nabídky chutí si vybere každý, a věřte mi, že to bude stát za to!

O Filoméninách: Text

Monika R.

Vaše makronky se pro mne staly láskou na první ochutnání! Tak akorát sladké, poctivé, blaho, které se rozplyne na jazyku..

O Filoméninách: Text

Veronika K.

Nikdy jsem nejedla makronky, vždycky mi připadalo, že lépe vypadají, než chutnají. Filoméniny mě přesvědčily, že mohou nejen skvěle zdobit stůl, ale i naprosto božsky chutnat.

O Filoméninách: Text

Alena L.

Vyzkoušeli jsme zatím dort se slaným karamelem a mohu vřele doporučit. Nadýchaný, akorát sladký, nádherný na pohled. Ideální pro ty, kteří se obejdou bez ovocné složky.

O Filoméninách: Text

Magdalena D.

To je tak, když někdo peče makronky s láskou.
Makronky od Filoménin nikdy nezklamaly. Vzhledově krásné a chuťově vynikající. Jen škoda, že nevíme, jak chutnají i druhý den. Vždycky se po nich rychle zapráší. Za nás rozhodně doporučuji!

O Filoméninách: Text

Adriana S.

Čokoládovo - vanilkový: dortík s překvapením. Zvenčí bílý s kousky dobré čokolády, uvnitř čokoládovo ovocný, je lahodný a esteticky velmi uspokojivý. Je příjemně málo sladký, lehký a rafinovaný. Chuť kyselého ovoce se snoubí s jemnou chutí čokolády. Bílá pokrývka svou lehkostí evokuje zasněženou krajinu. 

O Filoméninách: Text

Zuzana P.

Mala som tu cest ochutnat vase makronky a musim povedat ze su uzasne. Tie ovocne chute su neopisatelne. Vzdy ked som jednu dojedla uz som sa pristihla ze mam v ruke dalsiu. Je to jednoducho zavislost . Dakujem za gastronomicke nebo.

O Filoméninách: Text

Bára J.

Makronky byly lehké jak obláček, barevné jako duha a nebesky vynikající. Pokud chcete kus ráje, tak doporučuji okusit makronky od Filoméniny.cz.

O Filoméninách: Text

Byli jste spokojeni? 

O Filoméninách: Text
image2 (2).jpeg

Napište nám

Děkujeme za Váš názor!

O Filoméninách: Contact
bottom of page